ROWEROWY MAJ

15/04/2019

Drodzy rodzice!

W roku szkolnym 2018/2019 nasze przedszkole zgłosiło się do wzięcia udziału w Kampanii Rowerowy Maj. Jeżeli nie dostaliście Państwo jeszcze informacji na ten temat to w załączeniu dołączam ulotkę informacyjną oraz regulamin całej kampanii.

Jeżeli wyraziliście Państwo chęć wzięcia udziału w tej kampanii, bardzo proszę wypełnić 2 zgody (1. dot. udziału w konkursie 2. dot. zgody na publikację wizerunku – wszystkie pola muszą być wypełnione a dwoje rodziców musi podpisać zgodę na publikację wizerunku.) i dostarczyć je najpóźniej do 25.04.2019r.

Jeżeli ktoś z Państwa nie zapisał jeszcze swojego dziecka a chciałby wówczas bardzo proszę:

-wysłać (na adres rowerowymaj2019@wp.pl ) informację z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz do jakiej grupy uczęszcza dziecko.

- dostarczyć najpóźniej  do czwartku 25.04.2019r. 2 zgody o których pisałam wcześniej.

W przypadku, gdy nie mają Państwo możliwości wydrukowania tych dokumentów bardzo proszę o podejście do przedszkola. Zgody dostępne są w gr. pomarańczowej, w kancelarii p. Dyrektor lub pod plakatem informacyjnym

WAŻNA INFORMACJA!!!!!

Po 25.04.2019 nie będzie możliwości zgłoszenia uczestnictwa w konkursie, ponieważ muszę mieć czas na wpisanie wszystkich danych do systemu (w przypadku braku zgody niestety nie będę mogła zapisać dziecka). System nie dopuszcza do modyfikowania danych od 01 maja dlatego bardzo proszę o przemyślenie tej decyzji. Nie chciałabym, aby w trakcie wyszły sytuacje, że dzieci nie biorące udziału, będą czuły się pokrzywdzone.

Rozumiem Państwa sytuacje i że niektórzy mogą mieć problem z dojazdem, ale jest możliwość aby połączyć transport. Np. Przyjechać samochodem zaparkować np. przy żabce lub w innym miejscu  i podjechać co najmniej 200m np. rowerem.

Lub inna opcja  to rodzic może przyjechać na rowerze a dziecko może być w foteliku.

To od Państwa zależy ile razy w ciągu całego miesiąca dzieci będą przyjeżdżać do przedszkola np. na rowerze. Jeżeli zdarzy się tak, że nie będziecie Państwo mogli tego dnia przyjechać albo dziecko będzie nieobecne wówczas po prostu ten dzień nie będzie zaliczony i żadnych konsekwencji nie będzie:)

Urząd miasta w Rumi zadeklarował się, że ufunduje nam stojaki na rowery (rowery dla dorosłych będzie można zostawiać przy wejściu do przedszkola, natomiast stojaki na dziecięce rowery będą ustawione przy placu zabaw dla starszaków. Na hulajnogi, rolki i inne będzie zapewnione miejsce w przedszkolu, np. w szatniach). Postaram się Państwa informować na bieżąco jeżeli coś się zmieni.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za współpracę :)

Angelika Kwaśniewska

Koordynator projektu Rowerowy Maj

Przedszkole pod Topolą w Rumi

PS. Jeżeli nie jesteście Państwo w ogóle zainteresowani udziałem w kampanii bardzo proszę o informacje na podanego emaila rowerowymaj2019@wp.pl ( z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz z nazwą grupy).

Zgoda na udział dziecka w Kampanii Rowerowy Maj

Zgoda na publikację wizerunku dziecka

Ulotka dla rodziców

Ulotka