Ogólnopolska akcja ekologiczno-edukacyjnea „Tusz do paki”.

27/12/2020

Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, że nasza placówka zgodziła się na udział w ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej „Tusz do paki”.

Celem akcji jest wdrażanie dzieci do wyzwań związanych z ochroną środowiska z jednoczesnym kształtowaniem zachowań pro-społecznych i pro-pomocowych.

Beneficjentem akcji jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

W naszej placówce zostaną umieszczone pojemniki na zużyte tusze do drukarek  ATRAMENTOWYCH do których dzieci mogą wrzucać puste tusze zużyte w domu lub pracy rodziców. Za każdorazowe przyniesienie i wrzucenie dostaną w nagrodę naklejkę z podziękowaniem. Organizator w imieniu dzieci przekazuje do TOZ co kwartał dużą ilość karmy dla bezdomnych zwierząt.

W załączniku wizualizacja kampanii w formie plakatów , ulotek , kartonów i naklejek .

Mam nadzieję ,że włączycie się Państwo do akcji  „tusz do paki” www.tuszdopaki.pl

WAŻNE :

ZBIERAMY WYŁĄCZNIE TUSZE OD DRUKAREK ATRAMENTOWYCH NIE LASEROWYCH !!!!!!!!!

AKCJA MA CHARAKTER CIĄGŁY.

OBEJRZYJ 3 MINUTOWY FILMIK NAJLEPIEJ CAŁĄ RODZINĄ