ODDZIAŁ CZERWONY

Woźna

BARBARA JANCZURA

Konkurs plastyczny „Odkrywam Rumię” w ramach projektu Rumia oczami dzieci

Drodzy rodzice! Serdecznie zapraszamy dzieci z Przedszkola pod Topolą w Rumi do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Odkrywam Rumię”, który organizowany jest w ramach projektu Rumia oczami dzieci. Organizatorem konkursu jest Gmina Miejska Rumia.

08/04/2021

O Oddziale

Przed Wami nowy szkolny rok. Witacie przedszkole - to Wasz kolejny krok. Pani Kasia na Was czeka, pięknie do Was się uśmiecha. Czerwona kraina się dla Was otwiera i wszystkie starszaki w podróż zabiera. Będziemy śpiewać, czytać, malować. Bawić się, tańczyć, z klocków budować. Będziemy skakać, ćwiczyć, wiersze rymować, a przede wszystkim dziecięce marzenia realizować. Oddział czerwony zabierze Was w podróż niezwykłą. Zobaczycie rok w przedszkolu minie Wam zbyt szybko :)