Menu

ODDZIAŁ CZERWONY

W oddziale pracują

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

mgr MAŁGORZATA LATAŃSKA mgr MONIKA SKWIERAWSKA

Pomoc nauczyciela

JOLANTA KOCHANEK

Woźna

AGATA WOJTANIA

Makieta naszego przedszkola w wykonaniu Wiktora

Dziękujemy Wszystkim Rodzicom, którzy mimo ciężkiego czasu dla wszystkich i swojej pracy, znajdują jeszcze czas na pracę z dzieckiem w domu. Wiemy,że nie jest Państwu łatwo. Jesteśmy wdzięczne za wszystkie zdjęcia z dziećmi, za którymi tęsknimy. Przedstawiamy makietę Przedszkola pod Topolą w wykonaniu Wiktora, ponieważ praca zrobiła na nas ogromne wrażenie. Wiktor z tatą zrobili ją profesjonalnie, używając programu do projektowania. Dziękujemy jednak wszystkim Państwu za znaczne zaangażowanie i dużą pomoc. Trzymamy kciuki za szybki powrót do normalności.

15/05/2020

czytaj więcej

Życzenia Wielkanocne

08/04/2020

czytaj więcej

E- mail grupowy

Drodzy rodzice! Uruchomiłyśmy e-mail grupowy, z którego wysyłamy Państwu różne informacje i propozycje zabaw dla dzieci, które można wykonać w domu. Jeżeli ktoś z Państwa nie dostał od nas żadnej wiadomości lub zmienił adres e-mailowy, prosimy o napisanie do nas na adres: grupaczerwonatopola@gmail.com . Jeżeli macie Państwo jakieś pytania do Nas to prosimy o wiadomość na e-mail grupowy lub telefon. Zachęcamy również do przesyłania nam zdjęć aby pochwalić się tym jak pracują wasze pociechy. Tęsknimy i czekamy na maile od Was. Dziękujemy i pozdrawiamy. Wychowawczynie Małgosia Latańska i Monika Skwierawska

30/03/2020

czytaj więcej

O Oddziale

Jesteśmy już sześciolatkami W czerwonej grupie się spotykamy, Bawić, uczyć się lubimy Chętnie tutaj przychodzimy. Nasze panie uśmiechnięte W każdej sprawie pomóc chętne, Jest wesoło, kolorowo Tu czujemy się bombowo!!!!