Menu

ODDZIAŁ FIOLETOWY

W oddziale pracują

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

mgr DOROTA ŻUCHOWSKA WIKTORIA MARKIEWICZ

Woźna

AGATA WOJTANIA

Wrześniowe urodzinki

27 września obchodziliśmy w Naszym oddziale urodzinki wszystkich osób, które urodziły się we wrześniu. Nasi solenizanci – Marysia, Bartek, Julek i Kuba przynieśli dla grupy słodki poczęstunek. Śpiewaliśmy im sto lat oraz składaliśmy życzenia a później wszyscy razem bawiliśmy się w rytm muzyki. Przygotowaliśmy także drobne upominki oraz kartki urodzinowe dla solenizantów. Każdy z nas zostawił w nich po sobie ślad.

30/09/2021

czytaj więcej

Dzień Przedszkolaka

20 września obchodziliśmy Nasze święto, czyli Dzień Przedszkolaka. Były tańce, zabawy z chustą animacyjną oraz pląsy przy muzyce. Na uroczyste drugie śniadanie jedliśmy pyszny tort a na koniec dnia dostaliśmy dyplomy oraz plakietki przedszkolaków.

30/09/2021

czytaj więcej

Kurnik w przedszkolu

14 września przedszkole odwiedziły Panie, które pokazały Nam zwierzęta z wiejskiej zagrody. Poznaliśmy kaczkę, kaczora, kurę, koguta, indyka i gęś. Mogliśmy ich dotknąć i przyjrzeć im się z bliska. Panie opowiedziały Nam wiele ciekawostek na ich temat. Poznaliśmy tajemnicę składania i wysiadywania jaj, rozpoznawaliśmy ziarna oraz budowaliśmy grzędę. Na pożegnanie mogliśmy pogłaskać małe kaczuszki.

30/09/2021

czytaj więcej