ODDZIAŁ FIOLETOWY

Woźna

EWA PRZYBYSZ

Konkurs plastyczny „Odkrywam Rumię” w ramach projektu Rumia oczami dzieci

Drodzy rodzice! Serdecznie zapraszamy dzieci z Przedszkola pod Topolą w Rumi do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Odkrywam Rumię”, który organizowany jest w ramach projektu Rumia oczami dzieci. Organizatorem konkursu jest Gmina Miejska Rumia.

08/04/2021

O Oddziale

Nasza sala fioletowa dla czterolatków gotowa. My średniaki z uśmiechem na twarzy codziennie tu przybywamy. Chętnie razem się uczymy i wspólnie bawić się lubimy. Pani Iwonki zawsze słuchamy, wszystkich zasad przestrzegamy. O zabawki nasze dbamy i porządek w sali mamy. Jesteśmy dla siebie uprzejmi i mili, do pomocy gotowi w każdej chwili. Pani Ewa jedzeniem częstuje i miłym słowem nas obdaruje. Zjadamy wszystko z apetytem i dlatego dużo energii mamy. Codziennie plac zabaw też odwiedzamy.