Menu

ODDZIAŁ ŻÓŁTY

W oddziale pracują

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

mgr KATARZYNA KRZEBIETKE mgr IWONA KOŚCIÓW

Pomoc nauczyciela

EWA MELCER

Woźna

BOGUSŁAWA NACZKE

Ppt.grupa1@wp.pl

Kochane przedszkolaki! Bardzo się za Wami stęskniłyśmy. Wasze głowy są zawsze pełne pomysłów, a Wy chętni do pracy. Dlatego będziemy proponowały Wam zabawy i zadania, które możecie zrobić w domu z rodzicami. Drodzy rodzice! Doceńcie czas, który zupełnie przez przypadek, został Wam podarowany przez los. Poświęćcie go dla swoich dzieci, nie spieszcie się angażując swoje pociechy we wszystkie prace domowe – one chcą pomagać i się czegoś nauczyć a przede wszystkim chcą być z mamą, tatą. Pamiętajcie, że to Wasze dzieci są największą skarbnicą pomysłów. Kochani możecie przesyłać nam zdjęcia i pochwalić się tym, co robicie z dziećmi. Tęsknimy i czekamy na maile od Was. E-mail: Ppt.grupa1@wp.pl Panie: Iwona i Kasia.

23/03/2020

czytaj więcej

E-mail grupowy

Drodzy rodzice! Uruchomiłyśmy e-mail grupowy, z którego wysyłamy Państwu różne informacje, propozycje zabaw dla dzieci. Jeżeli ktoś z Państwa nie dostał od nas żadnej wiadomości lub zmienił adres e-mailowy, prosimy o napisanie do nas na adres: Ppt.grupa1@wp.pl. Prosimy również o przejrzenie swojej skrzynki e-mailowej, ponieważ czasami wiadomości trafiają np. do folderu SPAM. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania do Nas to prosimy o wiadomość na e-mail grupowy. Dziękujemy i pozdrawiamy. Wychowawczynie oddziału żółtego

23/03/2020

czytaj więcej

O Oddziale

My jesteśmy przedszkolaki. Bardzo dzielne z nas dzieciaki. Do przedszkola chętnie przychodzimy, bo fajnych rzeczy się tutaj uczymy. Nasza grupa jest wzorowa. Można rzec, że wyjątkowa ! Naszej Pani zawsze słuchamy, wszystkich zasad przestrzegamy. O zabawki nasze dbamy i porządek w sali mamy. Jesteśmy dla siebie uprzejmi i mili, do pomocy gotowi w każdej chwili. Panie kucharki bardzo się starają i pyszne potrawy dla nas wymyślają. My je z apetytem zjadamy i do zabawy dużo energii mamy.