Menu

ODDZIAŁ ZIELONY

W oddziale pracują

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

mgr BOGUSŁAWA SOBIERAJ mgr KATARZYNA SŁAWIANOWSKA

Woźna

BOŻENA OLSZONOWICZ

#PODZIEKUJBOHATEROM

W ostatnich dniach naszymi bohaterami są osoby pracujące w szpitalach, służbach mundurowych, ośrodkach diagnostycznych, w sklepach spożywczych i aptekach, kierowcy autobusów, a także wolontariusze pomagający osobom starszym. Duża część z nich to również rodzice naszych wspaniałych przedszkolaków, którzy dzielnie pracują i pomagają innym w tych ciężkich chwilach. BRAWA DLA NICH!!! Zachęcamy wszystkie dzieci z naszej grupy do udziału w akcji #podziekujbohaterom, polegającej na stworzeniu pięknych kartek z podziękowaniami dla tych, którzy pracując dla nas narażają swoje życie w tych trudnych dniach. ZACHĘCAMY I RUSZAMY Z AKCJĄ!!!

30/03/2020

czytaj więcej

Drodzy Rodzice!

Bardzo dziękujemy za wiadomości, które od państwa otrzymujemy w postaci zdjęć. Cieszymy się, że dzieci realizują scenariusze zajęć, wiemy, że nie zawsze jest to łatwe. Prosimy o informację , czy ktoś z państwa nie otrzymuje wiadomości z naszego grupowego maila (grupazielonatopola@wp.pl). Serdecznie pozdrawiamy Wychowawczynie

27/03/2020

czytaj więcej

O Oddziale

Witamy w grupie zielonej.My jesteśmy 5, 6 latki. Bardzo miłe z nas przedszkolaki. Razem chętnie się uczymy, wspólnie bawić się lubimy. Będziemy tańczyć, śpiewać, spacerować, uczyć się wierszyków i gimnastykować. Ciekawe zajęcia mamy, codziennie wiedzę zdobywamy.